VONNÉ KOMPOZICE ARC RESORTS

INSPIROVALI JSME SE PŘÍRODOU

Příroda má na duši uklidňující vliv. Prosté radosti, jako dýchat čerstvý vzduch, cítit na kůži slunce či dívat se na krásnou krajinu, jsou přirozeným regeneračním prostředkem, který nám poskytuje úlevu a klid. Přírodní a bio kosmetika bez chemie navazuje na to nejčistší, co má člověk z přírody k dispozici, ať už pro ošetřování pleti nebo její krášlení. Správně zvolená přírodní a bio kosmetika je nejlepší volbou nejen moderní ženy, ale celé rodiny, neboť podporuje zdraví člověka i planety.

A právě v tomto duchu je vyvinuta naše aromaterapeutická kolekce kosmetiky ARC RESORTS. Představujeme vám aromaterapeutickou kosmetiku obsahující látky napomáhající regeneraci a správné výživě pleti. V naší kosmetice používáme 100% čistě přírodní esenciální oleje, přírodní rostlinná másla a oleje nejvyšší kvality, které jsou schopny pronikat hluboko do těla. Navíc příznivě ovlivňují vnitřní pocity, harmonii a duševní pohodu. Ta se pak projevuje navenek krásnou a zdravou pletí a psychickou úlevou. Kosmetické produkty obsahují esenciální oleje vhodné pro všechny druhy pleti. Vyznačují se výbornou snášenlivostí. S naší kolekcí se budete nacházet v opravdovém objetí čisté a léčivé přírody.

INGREDIENCE, KTERÉ JINDE NENAJDETE
Při tvorbě naší apartmánové kosmetiky jsme mysleli na zdejší přírodu, kterou jsme obklopeni. Jsme místem, kde najdete svůj vnitřní klid a rádi bychom vás díky naší ryze přírodní kosmetice propojili s přírodou Jižní Moravy a Vámi plného života a umocnili, tak váš zasloužený odpočinek a úlevu od všedních starostí. Resortovou kosmetiku ARC naleznete ve svých apartmánech, kde se můžete naší řadou produktů hýčkat při své každodenní hygieně. Zároveň máte možnost si ji v menším balení zakoupit domů. Autorkou této kolekce je Hanna Maria Tomášková z firmy Hanna Maria Therapy s.r.o., která je také autorkou našich čajových směsí a apartmánových vůní. Našim přáním je, abyste si od nás odvezli vůni bezstarostných chvil strávených spolu se svým partnerem nebo se svými nejbližšími a rozvinuli ji ve své domácnosti ve chvíli, kdy si uděláte na sebe čas. Věřte, že síla rostlin umí pomoci nejen svou přítomností, ale také svou vnitřní energií obsaženou v těchto unikátních lahvičkách.

Seznamte se s naší nabídkou aromaterapeutické kosmetiky se 100% čistě přírodními éterických oleji kolekce NATURE obsahující zejména: KADIDLO, LIMETKU, ŠALVĚJ, EUCALYPTUS, MANDARINKU, LEMONGRAS, CEDR, POMERANČ, GRAPEFRUIT, CITRÓN, HŘEBÍČEK, BERGAMOT, SKOŘICI A ROZMARÝN.